Hakkımızda - Alican Sonkaya Hair Studio - Muratpaşa/ANTALYA - 0535 829 59 90
Hakkımızda

Hakkımızda

 

 

 

Alican Sonkaya Hair Stüdyo, Antalya Muratpaşa’da siz kıymetli müşterilerimize hizmet vermekten onur duyuyor. Yenilikçi saç modelleri ve ilginç saç tasarımlarıyla da büyük beğeni toplayan saç stüdyomuzda, alanında uzman ve deneyimli kuaför kadrosu hizmet vermektedir. Müşterilere karşı sürekli kibar tutumlar sergileyen stüdyo ekibimiz, istediğiniz saç ve sakal şeklini kısa sürede sizlere sunmaya önem gösteriyor. Huzurlu ve havadar salonuyla da dikkat çeken Alican Sonkaya Hair Stüdyo, kalitesinden asla ödün vermemeye gayret ediyor.


Erkek saç ve sakal bakımı konusunda kendini profesyonel hale getiren firmamız, sektöründe öncü markalardan biri olmanın haklı gururunu yaşıyor. Onlarca farklı çeşit saç ve sakal modelleriyle iddialı olan salonumuz, kişisel bakımına önem veren erkeklerin uğrak mekanı olmaya devam ediyor.


Salonumuzda, kalite standartları çerçevesinde olabildiğince hızlı ve kaliteli hizmet verilmeye çalışılmaktadır. Her gün sürekli değişen erkek saç ve sakal modasını da yakından takip eden çalışanlarımız, bu doğrultuda saç ve sakal bakım envanterlerini hep iyi seviyede tutmaktadır.


Kaliteli ve bir o kadar da uygun fiyatlarıyla dikkat çeken Alican Sonkaya Hair Stüdyo olarak sektörümüzde rakipsiz olmamızı siz değerli müşterilerimize borçluyuz. Sürekli inovatif değişiklikler yaparak kendini yenileyen salonumuz ve deneyimli ekip çalışanlarımızla stil ve tarz sahibi olmak isteyen erkekleri stüdyomuza bekliyoruz. Antalya Muratpaşa Kuaför işletmemizle her yaştan tüm erkek bireylerin hizmetinde olmaktan gurur duymaktayız.

 

antalya muratpaşa erkek kuaför salonu,antalya muratpaşa saç tasarım merkezi,antalya muratpaşa erkek kuaförü,antalya muratpaşa erkek berberi,antalya muratpaşa saç sakal traşı,antalya muratpaşa erkek saç kesimi,antalya muratpaşa erkek saç kesim modelleri,antalya muratpaşa damat traşı,antalya muratpaşa erkek cilt bakımı,antalya muratpaşa anatomik saç kesimi,antalya muratpaşa sakal traşı,antalya muratpaşa saç sakal bakımı,antalya muratpaşa kişisel bakım merkezi,antalya muratpaşa saç sakal tasarımı,antalya muratpaşa erkek saç traşı,antalya muratpaşa erkek fön çekimi,antalya muratpaşa erkek güzellik merkezi,antalya muratpaşa güzellik salonu,antalya muratpaşa güzellik merkezi,muratpaşa erkek kuaför salonu,muratpaşa saç tasarım merkezi,muratpaşa erkek kuaförü,muratpaşa erkek berberi,muratpaşa saç sakal traşı,muratpaşa erkek saç kesimi,muratpaşa erkek saç kesim modelleri,muratpaşa damat traşı,muratpaşa erkek cilt bakımı,muratpaşa anatomik saç kesimi,muratpaşa sakal traşı,muratpaşa saç sakal bakımı,muratpaşa kişisel bakım merkezi,muratpaşa saç sakal tasarımı,muratpaşa erkek saç traşı,muratpaşa erkek fön çekimi,muratpaşa erkek güzellik merkezi,muratpaşa güzellik salonu,muratpaşa güzellik merkezi,antalya erkek kuaför salonu,antalya saç tasarım merkezi,antalya erkek kuaförü,antalya erkek berberi,antalya saç sakal traşı,antalya erkek saç kesimi,antalya erkek saç kesim modelleri,antalya damat traşı,antalya erkek cilt bakımı,antalya anatomik saç kesimi,antalya sakal traşı,antalya saç sakal bakımı,antalya kişisel bakım merkezi,antalya saç sakal tasarımı,antalya erkek saç traşı,antalya erkek fön çekimi,antalya erkek güzellik merkezi,antalya güzellik salonu,antalya güzellik merkezi,erkek kuaför salonu,saç tasarım merkezi,erkek kuaförü,erkek berberi,saç sakal traşı,erkek saç kesimi,erkek saç kesim modelleri,damat traşı,erkek cilt bakımı,anatomik saç kesimi,sakal traşı,saç sakal bakımı,kişisel bakım merkezi,saç sakal tasarımı,erkek saç traşı,erkek fön çekimi,erkek güzellik merkezi,güzellik salonu,güzellik merkezi,

Bu site, Sitesepeti ve Solido Grup güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014